نمونه کار و پروژه های تکمیل شده

برای حضور پررنگ کسب و کار و خدماتتان در دنیای آنلاین و ثبت جلوه ای زیبا، ماندگار و کاربر پسند در ذهن مخاطبان، به کارشناسان کسب و کارهای آنلاین ما مراجعه کنید.

گزیده ای از برترین ها

با حرکت به سمت پایین صفحه می توانید نمونه کارهای زیبا و خلاقانه ما که به پشتوانه طراحی چشم نواز و پیاده سازی با کیفیت موفق انجام شده است را مشاهده کنید

تیم ما با اشتیاق و تعهد، دانش و توان خود را بکار گرفته تا با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در بهینه ترین زمان و هزینه ارائه داده و با خدمات گسترده آموزش، پشتیبانی و تولید محتوا، همیار شما عزیزان در دنیای کسب و کار آنلاین باشد. جهت طراحی سایت شرکتی و خدماتی،طراحی فروشگاه اینترنتی،طراحی سایت خبری و وبلاگ، طراحی سایت پزشکی، خدمات پشتیبانی سایت، خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت، هاست حرفه ای، ایمیل سرور اختصاصی و سازمانی، بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.
Rastarteb Tirazis - MGC Card Registeration Web App

طراحی سامانه متقاضیان دریافت کارت ام. جی. سی

مرکز مشاوره و ارایه خدمات بالینی رستار طب تیرازیس

امروزه سرعت بخشیدن ارائه خدمات به ارباب رجوع، در دستور کار اکثر سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی قرار گرفته است. یک سایت سازمانی می بایست توانایی انجام بسیاری از خدماتی که چندی پیش به صورت حضوری انجام می شد را به صورت اینترنتی و مجازی به منظور کم کردن بروکراسی اداری و ارائه خدمات سریع و بهینه تر به افراد داشته باشد. تیم تحلیل سازمان و برنامه نویسان ما اپلیکیشن های متنوع، پویا، کاربر پسند و امن را در این زمینه طراحی و راه اندازی نموده است.

مشاهده
Rastarteb Tirazis - MGC Employment Portal

طراحی سامانه تکمیل پرونده استخدامی و رزومه ساز

مرکز مشاوره و ارایه خدمات بالینی رستار طب تیرازیس

کسب اطلاع سریع و به موقع از آخرین اخبار، فراخوان های جذب نیرو و آگهی های استخدامی، مهمترین گام در جهت جذب نیروی متخصص و مجرب می باشد. تیم ما با راه اندازی سامانه هوشمند و اختصاصی استخدامی با قابلیت های اطلاع رسانی پیامکی و ارسال آگهی به صورت خبرنامه، ثبت نام و ارسال مدارک مورد نیاز، صدور استعلام های عدم سؤ پیشینه، ساخت رزومه و سوابق کار توانسته است تمام نیاز جذب نیرو سازمان را بدون نیاز مراجعه حضوری و در محیطی کاربر پسند تولید کند.

مشاهده
Rastarteb Tirazis - MGC Card Registeration Admin Portal

طراحی سامانه عملیات دفاتر پیشخوان کارت سلامت

مرکز مشاوره و ارایه خدمات بالینی رستار طب تیرازیس

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های یک اپلیکیشن عملیات سازمانی، امکان تعریف گروه‌های کاربری متفاوت، نقش های مختلف و ارائه سطوح دسترسی مشخص و عملیات مجاز برای هر نقش یا کاربر است. این مهم شرایطی را فراهم می‌کند تا ساختار سازمانی و سیاست‌های مدیریت به‌راحتی از طریق تعریف سطوح دسترسی میسر باشد. کاربران این سامانه به ۳ گروه مدیر، کارشناسان سازمان و کاربران دفاتر پیشخوان تقسیم می شوند و هر کدام تنها عملیات مجاز خود را انجام می دهند.

مشاهده
Vue Admin Portal

طراحی سیستم ارتباط با مشتریان و مدیریت کاربران

مرکز مشاوره و ارایه خدمات بالینی رستار طب تیرازیس

مدیران و کارشناسان در سازمان‌ها همواره دغدغه‌ی اطلاع از وضعیت فعالیت‌های جاری، میزان درآمد، عملکرد کاربران و درخواستها را دارند. طراحی اپلیکیشن سازمانی موجب نظم دادن به این موارد و دسترسی راحت و سریع در هر زمان می‌شود. بسیاری از سازمان های به منظور بهینه سازی و افزایش کارایی از انواع اپلیکیشن های توسعه یافته اختصاصی استفاده می‌کنند. تیم ما علاوه بر تولید اتوماسیون مورد نظر شما در این حوزه، طرح های مختلفی را به تولید رسانده است.

مشاهده