نمونه کار و پروژه های تکمیل شده

برای حضور پررنگ کسب و کار و خدماتتان در دنیای آنلاین و ثبت جلوه ای زیبا، ماندگار و کاربر پسند در ذهن مخاطبان، به کارشناسان کسب و کارهای آنلاین ما مراجعه کنید.

گزیده ای از برترین ها

با حرکت به سمت پایین صفحه می توانید نمونه کارهای زیبا و خلاقانه ما که به پشتوانه طراحی چشم نواز و پیاده سازی با کیفیت موفق انجام شده است را مشاهده کنید

تیم ما با اشتیاق و تعهد، دانش و توان خود را بکار گرفته تا با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در بهینه ترین زمان و هزینه ارائه داده و با خدمات گسترده آموزش، پشتیبانی و تولید محتوا، همیار شما عزیزان در دنیای کسب و کار آنلاین باشد. جهت طراحی سایت شرکتی و خدماتی،طراحی فروشگاه اینترنتی،طراحی سایت خبری و وبلاگ، طراحی سایت پزشکی، خدمات پشتیبانی سایت، خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت، هاست حرفه ای، ایمیل سرور اختصاصی و سازمانی، بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.
Rastar Teb Tirazis Landing Website

طراحی وب سایت شرکتی و خدماتی با لاراول

مرکز مشاوره و ارایه خدمات بالینی رستار طب تیرازیس

وب سایت شرکتی مناسب ترین روش اطلاع رسانی می باشد که می توان به سادگی خدمات، سوابق، تولیدات، نمونه کارها، تصاویر و فعالیت های انجام شده مجموعه را در فضای مجازی به عموم معرفی کرد و دیگر نیازی به صرف هزینه های گزاف نیست. امروزه تقریبا اکثر شرکتها و مشاغل نیاز به یک وب سایت را حس می کنند تا برند خود را محبوب کنند.

مشاهده
Coreui Vue Admin Portal

طراحی و توسعه پنل مدیریت و اعضا

فارسی سازی و شخصی سازی قالب Laravel CoreUI

اکثر پنل های مدیریت سایتها ظاهری خشک و خسته کننده دارند. به وسیله این قالب مدیریت کاملا شخصی سازی شده می توان از کار کردن در محیط مدیریتی سایت خود لذت ببرید. ویژگی های متنوع گرافیکی و کاربردی اعم از رنگ بندی ها، نمودارها، امکانات بیشتری که در اختیار میگذارند از مزیت های این قالب است.

مشاهده
Laravel Sample Website

توسعه RESTful API ارسال اعلان پیامکی و ایمیلی

سمت سرور و فرانت اند سامانه جامع و یکپارچه کارت سلامت

برنامه نویسی بک اند (Back End) مربوط به کدنویسی و برنامه نویسی هر آن چیزی است که کاربر آن را مشاهده نمیکند و مربوط به کارهای پشت صحنه وب سایت است. برای مثال وقتی که یک وبسایت، مقالات را از دیتابیس دریافت میکند، یک امر مربوط به بک اند است. برنامه نویسان مسلط به فریمورک لاراول و Node.js ما تمام عملیات پشت صحنه شما را به صورت کاملا امن و بهینه طراحی، مستند سازی و توسعه می دهند.

مشاهده
Coreui Vue Admin Portal

طراحی API مدیریت کاربران، نقش ها و مجوزها

تایید اعتبار چند عاملی وب اپلیکیشن BitsnBytes

یکی از ملزومات اولیه هر اپلیکیشن یکپارچگی عملیات احراز هویت، ثبت نام کاربر جدید و ایمن سازی حساب کاربری از طریق تکنیک های MFA، قابلیت تعریف نقش های مختلف، اختصاص حداقل سطوح دسترسی به هر کاربر و مشاهده نحوه عملکردشان میان وب، دسکتاپ و موبایل می باشد.برنامه نویسان ما تمامی این عملیات را به صورت کاملا امن و بهینه طراحی، مستند سازی و توسعه می دهند.

مشاهده