راه حلهای نوین عرصه وب و موبایل

تولید و توسعه سامانه های کاربردی و اختصاصی با به کارگیری تکنولوژی های به روز و راهکارهای نوین امنیتی

راهکارهایی برای تجارت الکترونیک

ما مفتخریم که در فضای رقابتی امروز ، با گرد هم آوری متخصصین زبده و کارآزموده، خانواده ای حرفه ای را به منظور پاسخگویی به نیازهای جامعه رو به رشد امروزی، ایجاد کرده ایم.

طراحی و توسعه اپلیکیشن تحت وب و موبایل

شما می توانید با ایجاد تغییرات در کسب و کار و یا روال سازمانی سنتی خود و اجرا و پیاده سازی یک ایده ساده در بستر وب یا گوشی های هوشمند میزان درآمد و یا مخاطبان خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید و با برخورداری از یک اپلیکیشن تحت وب (Web Application) و یا اپلیکیشن موبایل (Mobile Application) اختصاصی، خدمات سازمان و یا کسب و کار خود را به صورت کاملا پیشرفته و به روز، با کارایی بالا و بهینه، امن و در محیطی کاربر پسند (UX) ارایه دهید و نظارت جامع بر روند رشد خود داشته باشید.

اجرای شبکه های مایکروسافتی و لینوکسی

هر شبکه کامپیوتری باید با توجه به شرایط و سیاست های هر سازمان، طراحی و پیاده سازی گردد که این شبکه های کامپیوتری، زیر ساخت لازم برای استفاده از منابع فیزیکی و منطقی را در یک سازمان فراهم می آورند. بدیهی است، در صورتی که زیر ساخت فوق به درستی طراحی نشود، در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و باید هزینه های زیادی به منظور نگهداری شبکه و تطبیق آن با خواسته های مورد نظر، صرف شود. ما با ارائه خدمات مشاوره در طراحی و اجرای شبکه احتمال بروز اینچنین مشکلاتی را در آینده کم می کند

ارائه راهکارهای امنیت شبکه

خدمات و راهکارهای امنیت اطلاعات و سیستم های کامپیوتری گروه Bits n Bytes، با بررسی وضعیت فعلی سیستم های موجود در سازمان آغاز می شود و با بهره گیری از تکنولوژی و تخصص روز، با معماری و اجرای راه حل های جامع ایمن سازی سیستم های کامپیوتری، با هدف ایجاد محیط امن اطلاعاتی در محیط سایبر، تایید اصالت کاربران و مشخص سازی منابع مجاز به استفاده، راه‌اندازی زیرساخت امضای دیجیتال، الگوریتم‌های رمزنگاری، پیاده‌سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، تدوین سیاست نامه امنیت اطلاعات کامل می گردد.

خدمات SEO

بهینه سازی وب سایت در موتورهای جست و جو (SEO) بهترین راه برای بازاریابی اینترنتی است. انجام سئو نیازمند دانش و شناخت سورس کد سایت است که برای طراحی آن به کار می رود. بهینه سازی سورس کد UI،بهینه سازی محتوا،رعایت چگالی کلمات کلیدی متن،ساخت Sitemap،ساخت فایل معرف Roboot.txt،بهینه سازی سایت با ابزارهای معرفی شده توسط گوگل برخی از فعالیت های کارشناسان SEO ما جهت ارتقا رتبه شما در موتور های جستجو می باشد.

توسعه فروشگاه اینترنتی اختصاصی

امروزه شاهد افزایش میزان سفارشات آنلاین از فروشگاه های اینترنتی مختلف در داخل کشور هستیم که استفاده از یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای بسیار اهمیت بالایی را دارا است. با افزایش امنیت پرداخت های اینترنتی به همت پلیس فتا، کاربران اعتماد بیشتری به فروشگاه های اینترنتی نسبت به قبل پیدا کرده اند. صاحبان کسب و کار های مختلف می توانند با بهره بردن از یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای محصولات خود را به صورت آنلاین در معرض نمایش عموم قرار داده و مشتریان بیشتری را نیز جذب نمایند.

بازاریابی ایمیلی و شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی،نوعی از بازاریابی اینترنتی است که در آن کسب و کارها با دو هدف برقراری ارتباط با مخاطبان و برندسازی انجام می شود. همچنین بازاریابی از طریق ایمیل یک بخش کاملا عملی بازاریابی دیجیتال است زیرا باعث سهولت ایجاد و به اشتراک گذاری ایمیل، بازدهی سرمایه نسبتا بالاتر و موثر می شود. ما مطالب جذاب، خبرنامه دوستانه و کمپین پیگیری برای کمک به مشتریان می سازیم تا مخاطبان همیشه از آخرین اطلاعات شما با خبر باشند.

ایده شما، راه کار و توسعه ما

هدف ما حل مسائل و موانع پیش روی شما با ارائه بهترین راه حل ممکن است. ما برای رسیدن به این هدف بیشترین همکاری و همفکری را با مشتریان خود داریم و باور داریم که با این روش می توان ایده ها را به کسب و کارهای موفق و تاثیر گذار تبدیل کرد. ما با دانش متخصصانمان و یاری گرفتن از فناوری های روز دنیا و بر اساس استاندارد های توسعه موجود در عرصه اینترنت تمام تلاشمان را بکار می‌گیریم، تا جهت ارائه تمام کمال سلیقه، نیاز و ایده شماقدم برداریم. با روال شروع تا پایان پروژه آشنا شوید:

تحلیل و بررسی ویژگی های مورد نیاز مشتری

پیاده سازی اصول محیط کاربر پسند

توسعه محیط گرافیکی اولیه

طراحی و برنامه نویسی بهینه

اجرای پروژه پس از تایید نهایی

پشتیبانی مداوم

App Preview

به کارگیری به روزترین تکنولوژی های توسعه

فرانت إند:

React.js, Vue.js, NPM, Webpack


سرور ساید:

PHP, Laravel, Redis, Node.js, Parse Server


فول استک وب:

MERN Stack (MongoDB, Express, ReactJS, Node.js), MEVN, ES2016/2017


اپلیکیشن موبایل:

React Native


پایگاه های داده:

MySQL, PostgreSQL, SQLite, MongoDB


سیستم های مدیریت محتوا:

Wordpress, Joomla


خانواده ای متشکل از حرفه ای ها

ما بر این باوریم که انجام پروژه های موفق در محیطی خوب و با تیمی متحد امکان پذیر است ، از این رو تیم توسعه ما متشکل از اعضایی با تجربه و حرفه ای، خلاق، قابل اعتماد و خوش برخورد هستند که با داشتن روحیه تیمی همواره برای بدست آوردن بهترین نتیجه تلاش می کنند. ما هدف مشتریانمان را جزیی از هدف خودمان می دانیم و تمامی اعضا برای رسیدن به این اهداف برنامه ریزی و تلاش میکنیم.
Mohammadjavad Raadi

محمد رعدی

بنیان گذار

با وجود برخورداری بیش از ۱۰ سال تجربه در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات، شبکه و امنیت سیستم های سازمانی و توسعه اپلیکیشن های پیشرفته و کاربر پسند، هر روز به دنبال یادگیری و پیاده سازی تکنولوژی های روز بوده و علاقه مند به کسب تجربه های جدید و خلق ایده های نو و جذاب در زمینه استارتاپ های اینترنتی می باشد.

Alireza Zekavat Fetrat

علیرضا ذکاوت فطرت

بنیان گذار

از سال ۱۳۸۰ در حوزه وب و تحلیل سیستم های نرم افزاری و شبکه های کامپیوتری مشغول به فعالیت بوده و با توجه به سوابق مختلف در زمینه های مدیریت پروژه، انفورماتیک سازمانی و تدوین و پیاده سازی سیاست های امنیت اطلاعات می توان از برگزاری سمینارهای مختلف در این حوزه و سرپرستی و مدیریت چندین سازمان یاد کرد .